Beautiful Self-Contained Cottage

  • 60 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Upp till 5 gäster kan bo i Beautiful Self-Contained Cottage Ickenham och besöka All Saints, som ligger mindre än 6 minuter bort till fots. Den här villan med 2 sovrum och 2 badrum, som ligger inom 2 km från Hillingdon Sports & Leisure Complex, erbjuder WiFi samt en parkering.

Badrumsfaciliteterna i Beautiful Self-Contained Cottage inkluderar också en separat toalett och en dusch. Gästerna kan också njuta av bekvämligheten med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Boendet har ett minikök samt matplats för gästernas bekvämlighet. Det finns också vattenkokare, brödrost och köksredskap för att förbereda din egen måltid. Restaurangen Stobys fish and chips, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger mindre än 1 km bort.

Om du är sportintresserad har den här villan ett behändigt läge ungefär 25 minuter till fots från Harefield Place Golf Club. Fassnidge Park ligger cirka 2,1 km bort och tågstationen West Ruislip finns cirka 3 km bort. Busstationen Oak Farm Library, belägen mindre än 5 minuter bort till fots, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Beautiful Self-Contained Cottage Ickenham
Lovely Hillingdon Family Holiday Home - 6 Bedrooms
Mobilpris

Lovely Hillingdon Family Holiday Home - 6 Bedrooms

8.3
Väldigt bra 56 recensioner
235 m från boendet
USD 515 USD 464
per natt
The Sweet Spot
Mobilpris

The Sweet Spot

462 m från boendet
Ideal For Heathrow, M25 Links & The Underground
Mobilpris

Ideal For Heathrow, M25 Links & The Underground

838 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    London-Heathrow flygplats
    9 km

    Tågstationer

    West Ruislip Railway Station
    3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Elbilsladdstation

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Hur långt är det från flygplatsen till Beautiful Self-Contained Cottage?
      Beautiful Self-Contained Cottage ligger inom 5 km från London-Heathrow flygplats.
    • Tillåter Beautiful Self-Contained Cottage husdjur?
      Tyvärr är husdjur inte tillåtna här.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    London-Heathrow flygplats
    9 km

    Tågstationer

    West Ruislip Railway Station
    3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Beautiful Self-Contained Cottage Ickenham

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng